(067) 236-53-55 (067) 913-56-45 |
  • Ваш кошик порожній!

Чай

Чай зелений Windsor Gun powder Finest Quality Pure Ceylon 100%...
Чай зелений Windsor Gun powder Finest Quality Pure Ceylon 100% ! 00% Цейлонський чай ..
90,00 грн
Китайський крупнолистовий чай milk Oolong (молочний улун) 100 ...
Китайський крупнолистовий чай milk Oolong (молочний улун) 100 грам Завдяки особливій технології вирощування та обробки чай молочний улун milk Oolong має вишуканий ніжний смак і аромат з вершково-молочними нотками За китайською класифікац..
89,00 грн
Чай зелений Tea Talk 100gr  M F Safeway Impex (PVT) ...
Чай зелений Tea Talk 100gr  M F Safeway Impex (PVT) LTD Шрі-Ланка (Цейлон) Вирощений та зібраний вручну на знаменитих плантаціях Нувара Елія Ніжні сріблясті листочки чаю, скорочення в формі "спіральок", при заварюванн..
90,00 грн
Чай зелений Impra Jasmine 100 грам Big leaf Pure Ceylon Tea...
Чай зелений Impra Jasmine 100 грам Big leaf Pure Ceylon Tea Impra Imperial tea exports limited Келані, Шрі-Ланка (Цейлон) OPA великий лист 96% Пелюстки жасміну 4%   ..
83,00 грн
Чай зелений Impra Royal Elixir 100 грам Big leaf Pure Ceylo...
Чай зелений Impra Royal Elixir 100 грам Big leaf Pure Ceylon Tea Impra Imperial tea exports limited Келані, Шрі-Ланка (Цейлон) ..
80,00 грн
Чай чорний Impra Super Pekoe 90 грам Big leaf Pure Ceylon T...
Чай чорний Impra Super Pekoe 90 грам Big leaf Pure Ceylon Tea Impra Imperial tea exports limited Келані, Шрі-Ланка (Цейлон) ..
85,00 грн
Чай чорний Impra wildberry 100 грам Сорт вищий Imperial Tea...
Чай чорний Impra wildberry 100 грам Сорт вищий Imperial Tea Exports limited Келані Шрі-Ланка (Цейлон) Лісові ягоди ..
83,00 грн
Чай чорний starfruit Tea Talk 100gr M F Safeway Impex (PVT) LT...
Чай чорний starfruit Tea Talk 100gr M F Safeway Impex (PVT) LTD Шрі-Ланка (Цейлон) Вирощений та зібраний вручну на знаменитих плантаціях Рухуна Спеціально зібрані молоді добірні листочки, для посилення тонізуючих властивостей піддаються ..
90,00 грн
Чай чорний Windsor Earl Grey 100 гр, Шрі-Ланка (Цейлон) 100...
Чай чорний Windsor Earl Grey 100 гр, Шрі-Ланка (Цейлон) 100% чорний цейлонський чай ароматизован бергамотом Чай Ерл Грей Пеко виростає в регіоні Ува на східному схилах гір Максимум сонячного світла, мінімум сухих холодних вітрів ..
83,00 грн
Чай чорний Finest Quality Pure Ceylon 100% Рубаний лист з н...
Чай чорний Finest Quality Pure Ceylon 100% Рубаний лист з ниркою ..
96,00 грн
Чай чорний крупнолистовий Windsor OPA 100 гр Сорт OPA вирос...
Чай чорний крупнолистовий Windsor OPA 100 гр Сорт OPA виростає в регіоні Рухуна Тут на висоті 600 метрів росте низькогірний чай Регіон відомий спецфіческімі особливостями грунту, благолдаря яким чайний лист набуває більш темний кол..
91,00 грн
Чай чорний крупнолистовий Windsor OPA 250 гр Сорт OPA вирос...
Чай чорний крупнолистовий Windsor OPA 250 гр Сорт OPA виростає в регіоні Рухуна Тут на висоті 600 метрів росте низькогірний чай Регіон відомий спецфіческімі особливостями грунту, благолдаря яким чайний лист набуває більш темний кол..
218,00 грн
Показано 1 по 12 з 13 (Всього сторінок 2)

Чай

Чай на сайті Angelfood

Чай завоював весь світ, пройшовши за китайським «шовковому шляху» і тріумфально з'явився в Європі. Чому ми стали називати цей ароматний запашний напій - чай? «Ча» - (це слово пекінського діалекту китайської мови) настій, який отримували після кипіння у воді листя чайного куща. Той напій, який сьогодні знає людство, це продукт спеціальної тривалої обробки листя чаю. Спочатку лист в'ялять, скручують, очікують процесу так званого окислення і висушують. Після чого листя ріжуть, сортують за розміром і пакують.

Чай, звичайно, розрізняють за типом куща на:

китайський, японський, індонезійська, грузинський, дарджилінг.

Ми звикли чути про їх класифікацію за територіальною зростанню. Лідером, безумовно, є китайський чай. За ним слідує чай з Індії. Найчастіше він представлений чорним листовим чаєм.

Приблизно 10% ринку займає цейлонський чай (зараз - Шрі-Ланка). Найвища якість цього чаю досягається при зборі врожаю в високогірних районах.

Також не забудемо японський чай, зазвичай зелений. Африканські чаї та ін.

Існують відмінності в чаї також за способом окислення. Така характеристика дуже важлива для нас. Адже те, як виглядає чай, його смак, неповторний аромат і інші характеристики залежать від того, який ступінь окислення він пройшов.

Зелений чай - з малим ступенем окислення,

Чорний чай - витримується довше, а тому має більш сильне окислювання

В середньому сегменті між зеленим і чорним чаєм знаходиться

Білий (White), жовтий (Yellow), червоний (улун) чаї.

Пуер - спочатку цей чай підводять до стану зелених аналогів, на наступній стадії необхідна ферментація, яка може досягати декількох років.

Типорозміри чайного листа поділяється на категорії:

крупнолістовиє

Флоуер пекой - FP
Оранж пекой - OP
Пекой - P
Пекой Сушонг - PS
Середньолистовий і ламані

Брокін оранж пекой - BOP
Брокін пекой - BP
Брокін пекой Сушонг - BPS
Крихітка

Пекой дасть - PD
Дасть - D
Ще одна відмінність чаю по добавкам

Еарл грей - з добавкою бергамотом
Кардамон - з добавкою кардамону
Жасминовий - з жасмином
Туарегского - м'ятний


Інтернет магазин Angel Food пропонує Вам купити цейлонський чорний чай, зелений китайський чай, які відносяться до чаїв преміум класу. Ми постараємося задовольняти Ваші вишукані смаки і поповнювати асортимент елітними чаями.

Де купити чорний і зелений чай?

У київському інтернет-магазині Angelfood. Доставка здійснюється «Новою Поштою» і ви отримаєте чай в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та інших регіонах України. Кияни можуть скористатися самовивозом. Замовлення можна оформити на сайті або зателефонувати до нас по телефону.

Замовляйте чай в Angel Food разом з іншими продуктами з Європи преміум класу. Ми намагаємося підтримувати доступність навіть на продукцію дорогих і елітних сортів.

 

Скільки коштує чай оптом

Ми займаємося роздрібним і оптовим продажем чаю. Ви можете купити чай в Україні дрібним оптом. Ціна на чай залежить від типу і кількості замовлених товарів. Ми допоможемо Вам у виборі чаю і допоможемо підібрати чай за смаком.