(067) 236-53-55 (067) 913-56-45 |
  • Ваш кошик порожній!

Шоколад

Бельгійський екстра чорний шоколад натуральні компоненти ...
Бельгійський екстра чорний шоколад натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю реалізовано) 100% зелена енергія RSPO кошерний ..
65,00 грн
Cachet black chocolate Бельгійський екстра чорний шоколад н...
Cachet black chocolate Бельгійський екстра чорний шоколад натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю реалізовано) 100% зелена енергі..
140,00 грн
Чорний шоколад, в структурі якого містяться карамелезовані&nbs...
Чорний шоколад, в структурі якого містяться карамелезовані крупинки подрібнених бобів какао Black chocolate натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувал..
65,00 грн
Бельгійський екстра чорний шоколад. Переможець виставки ITQI 2...
Бельгійський екстра чорний шоколад. Переможець виставки ITQI 2016 натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю реалізовано) 100% зелен..
65,00 грн
Бельгійський екстра чорний шоколад 90% натуральні компонент...
Бельгійський екстра чорний шоколад 90% натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю реалізовано) 100% зелена енергія RSPO кошерн..
65,00 грн
Бельгійський молочний шоколад 31% фабрика Cachet Kim’s C...
Бельгійський молочний шоколад 31% фабрика Cachet Kim’s Chocolate Натуральні компоненти Сертифікація: BRC (Британський роздрібнийй консорціум) IFS (Міжнародні рекомендуемі стандарти) HACCP (повністюю реализовано) 100% зелен..
65,00 грн
Бельгійський молочний шоколад.Cachet 32% натуральні компоне...
Бельгійський молочний шоколад.Cachet 32% натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю реалізовано) 100% зелена енергія RSPO коше..
140,00 грн
Бельгійський молочний шоколад з карамеллю і морською сіллю. Пе...
Бельгійський молочний шоколад з карамеллю і морською сіллю. Переможець виставки ITQI 2016. натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю р..
140,00 грн
Бельгійський молочний шоколад Cachet з цілим лісовим горіхом h...
Бельгійський молочний шоколад Cachet з цілим лісовим горіхом hazelnut Зміст горіха 10% натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю ре..
140,00 грн
Бельгійський молочний шоколад з цільним мигдальним горіхом ...
Бельгійський молочний шоколад з цільним мигдальним горіхом Зміст горіха 15% натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю реалізовано) ..
140,00 грн
Бельгійський молочний шоколад з мигдалем і родзинками натур...
Бельгійський молочний шоколад з мигдалем і родзинками натуральні компоненти сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю реалізовано) 100% зелена енергія ..
140,00 грн
Бельгійский молочний шоколад з карамеллю і морською сіллю. Пер...
Бельгійский молочний шоколад з карамеллю і морською сіллю. Переможець виставки ITQI 2016 натуральні компонети сертифікація: BRC (Британський роздрібний консорціум) IFS (Міжнародні стандарти, що рекомендувалися) HACCP (повністю реал..
65,00 грн
Показано 1 по 12 з 22 (Всього сторінок 2)

Шоколад

Шоколад в інтернет магазині

Вас вітає інтернет магазин продуктів харчування з Європи - Angel Food. Нашим пріоритетом на сайті є шоколад, як найбільш бажані ласощі в Україні. Ми хочемо запропонувати вам тільки найкраще, а значить Ви зможете придбати шоколад від світових лідерів індустрії. Бельгія давно лідирує в цьому напрямку. Пропонуючи Вам купити бельгійський шоколад, ми даємо не тільки вишуканий, елітний смак чорного і молочного шоколаду, але й високу якість. Німеччина широко представлена ​​шоколадом, що включає в себе асортимент білого шоколаду, а також молочного і чорного. Вартість німецького шоколаду трохи нижче бельгійського.

Незаперечна корисність чорного шоколаду про що ви можете прочитати тут. А ось рішення про те якого виробника купити чорний шоколад, за вами.

Де ж купити наш шоколад? Наш магазин в Києві. Але ми з задоволенням доставимо «Новою Поштою» наш шоколад в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро і інші регіони України. Для Киян можливий самовивіз. Замовлення ви можете оформити прямо на сайті онлайн або зателефонувавши до нас по одному з наших телефонів

Замовити шоколад в Angel Food завжди вигідніше, ніж в будь-якому магазині в Києві. Ми намагаємося підтримувати доступність навіть на продукцію преміум класу з Європи.

Скільки коштує шоколад оптом

У магазині постійно працює роздрібна та оптова продаж. Ви можете купити шоколад в Україні оптом. Ціна шоколаду формується в залежності від типу і кількості підібраних товарів. Ми підкажемо Вам як вибрати шоколад і дамо консультацію по вартості.